Bestsellery

Bestsellery

Facemodeling

Facemodeling to bardzo skuteczna metoda odmładzania i modelowania twarzy. Jest terapią manualną niwelującą blokady i napięcia mięśniowo-powięziowe jak również zastoje limfatyczne w obrębie twarzy, głowy, karku i odcinka szyjnego. Podwyższony tonus mięśniowy obszarze twarzy i głowy ogranicza ruchomość i wpływa na: obrzęki, stan skóry i wygląd estetyczny naszej twarzy. Ta naturalna metoda pracy pozwala na indywidualne podejście i ustalenie osobniczych przyczyn deformacji twarzy, jak również: Zmiejszenie lub pozbycie się zmarszczek mimicznych Korekcję kształtu i symetrii twarzy Podniesienie policzków Powiększenie warg i ich kolorytu Wydłużenie szyi i zniwelowanie zmarszczek poprzecznych Podciągnięcie brwi, a nawet powiększenie oczu Przywrócenie elastyczności, gładkości i kolorytu skóry Likwidacja “wdowiego garbu”

90 min – 380 zł

Spersonalizowany zabieg na twarz

Nie wiesz, który zabieg wybrać? Na miejscu dobiorę odpowiedni zabieg do Twoich potrzeb. Zanim jednak zaczniemy, porozmawiamy o Twojej skórze i o tym jak o nią dbasz na co dzień. Ceny zabiegów rozpoczynają się od 250 zł - 600 zł Biologique Recherche doceniają kobiety na całym świecie. Uwielbiają je również światowe gwiazdy, słynące z urody, m.in. Angelina Jolie, Brad Pitt, Salma Hayek, Jennifer Lopez, Madonna, Linda Evangelista, czy Galliano, Kosmetyki i produkty Biologique Recherche wyróżniają się przede wszystkim: • wykorzystaniem unikatowych formuł, opartych na składnikach aktywnych wysokiej jakości, pochodzenia roślinnego, morskiego i biologicznego • stosowaniem wyłącznie naturalnych substancji zapachowych

300 zł- 1000 zł

Masaż leczniczo-relaksacyjny

Masaż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta/tki. Połączenie różnorodnych technik pozwala na leczniczą pracę z okolicami problematycznymi, przy jednoczesnym ogólnym działaniu relaksującym. Masaż zmniejsza nadmierne napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi i limfy, poprawia odżywienie tkanek i wspomaga odprowadzanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Wszystkie te działania wspomagają regenerację organizmu, zmniejszają uczucie zmęczenia i obciążenia oraz pozytywnie działają na samopoczucie. Wykonany na bazie oleju ze słodkiego migdała Firmy Alqvimia z dodatkiem olejku esencjonalnego dobranego w sposób indywidualny, w zależności od potrzeby (mogą to być pojedyncze olejki lub mieszanki olejków eterycznych o ukierunkowanym działaniu).

60 min – 210 zł
90 min – 270 zł