Zamknij oczy i poczuj
absolutne odprężenie...

masaże

leczniczo-relaksacyjny

Masaż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta/tki. Połączenie różnorodnych technik pozwala na leczniczą pracę z okolicami problematycznymi, przy jednoczesnym ogólnym działaniu relaksującym. Masaż zmniejsza nadmierne napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi i limfy, poprawia odżywienie tkanek i wspomaga odprowadzanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Wszystkie te działania wspomagają regenerację organizmu, zmniejszają uczucie zmęczenia i obciążenia oraz pozytywnie działają na samopoczucie. Wykonany na bazie oleju ze słodkiego migdała Firmy Alqvimia z dodatkiem olejku esencjonalnego dobranego w sposób indywidualny, w zależności od potrzeby (mogą to być pojedyncze olejki lub mieszanki olejków eterycznych o ukierunkowanym działaniu).

60 min – 190 zł
90 min – 250 zł

lomi lomi

Świątynny masaż w tańcu, podczas którego masowane jest całe ciało dłońmi i przedramionami. Oprócz sposobów dotyku przypominających klasyczne (europejskie) stosuje się podczas tego masażu również unoszenia, rotacje, pociągnięcia, ruchy uwalniające napięcia.

60 min – 250 zł
90 min – 300 zł

Refelskologia

Jedna z najstarszych metod pracy z ciałem. Pomaga przywrócić zdrowie, odzyskać energię i lepsze samopoczucie. Wpływa pozytywnie na jakość snu. Uruchamia procesy przywracania równowagi w ciele. Wspiera naturalne zdolności do regeneracji. Polega na uciskaniu, stymulowaniu lub wyciszanie specjalnych punktów na stopach nazwanych refleksami. Każdy refleks odpowiada konkretnej części w naszym ciele. Opracowując je, mamy możliwość zatroszczyć się o siebie w całości. Kto może skorzystać z zabiegu? Właściwie każdy, kto chce poczuć się lepiej i zrelaksować. Indywidualnie dobrany dotyk w połączeniu w wybraną mieszanką olejków eterycznych powoduje, że zabieg jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży, osób w stanie ostrym oraz dzieci.

45 min – 150 zł

Ciążowy

Masaż dla kobiet w ciąży Masaż prenatalny to połączenie technik relaksacyjnych i leczniczych, dostosowanych specjalnie do potrzeb kobiet w ciąży. Wysokiej jakości oleje i spokojna atmosfera pomogą w relaksie i odpoczynku. Masaż jest wykonywany w bezpiecznych pozycjach z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientki. Zalety masażu w ciąży: profilaktyka i odprowadzanie powstałych obrzęków zmniejszenie dolegliwości bólowych rozluźnienie przeciążonych mięśni przeciwdziałanie powstawaniu żylaków uczucie odprężenia zwiększenie świadomości swojego ciała poprawa kondycji skóry Masaż prenatalny wykonuje się od 14 tygodnia ciąży do porodu, jeśli nie ma przeciwwskazań od położnej czy lekarza prowadzącego.

75 min – 220 zł

Twarzy

Wszystkie masaże twarzy znajdziesz w zakładce Twarz- Masaż liftingujący ;) https://natematpiekna.pl/masaz-liftingujacy/