Zamknij oczy i poczuj
absolutne odprężenie...

masaże

relaksacyjno intuicyjny

Masaż dobierany indywidualnie do Twoich, po wcześniejszej rozmowie przy ciepłej ziołowej herbacie Masaż łączy w sobie techniki orientalne z klasycznymi metodami. Wykonany na bazie oleju ze słodkiego migdała Firmy Alqvimia z dodatkiem olejku esencjonalnego dobranego w sposób indywidualny, w zależności od potrzeby (mogą to być pojedyncze olejki lub mieszanki olejków eterycznych o ukierunkowanym działaniu).

60 min – 190 zł
90 min – 250 zł

bańska chińska

Jest nieinwazyjną metodą redukcji cellulitu, poprawy jakości i jędrności skóry oraz pozbycia się uczucia "ciężkich nóg". Masaż polega na wykonywaniu masażu manualnego, naprzemiennie z zasysaniem fałdu skóry specjalną bańką i przesuwaniu jej po skórze; wówczas dochodzi do przekrwienia skóry oraz przepchnięcia limfy.

45 min – 150 zł

lomi lomi

Świątynny masaż w tańcu, podczas którego masowane jest całe ciało dłońmi i przedramionami. Oprócz sposobów dotyku przypominających klasyczne (europejskie) stosuje się podczas tego masażu również unoszenia, rotacje, pociągnięcia, ruchy uwalniające napięcia.

60 min – 250 zł
90 min – 300 zł

gua sha pleców

Ta specyficzna technika wywodzi się z chińskiej medycyny ludowej. Zabieg polega na wykonaniu intensywnego masażu grzbietu a następnie na pocieraniu skóry odpowiednią płytką jadeitową. Miejsca masowane, inaczej mówiąc mapa skrobania związana jest z meridianem pęcherza moczowego, który jest największym kanałem wyprowadzania toksyn z organizmu. Po kilku minutach od momentu pocierania pleców pojawiają się na skórze zaczerwienienia, co z punktu widzenia terapii jest bezwzględnie właściwe. Masaż Gua Sha ma silne działania energetyczne, pobudzające tkanki.

45 min – 170 zł

prenatalny

Rodzaj masażu skierowanego do kobiet w ciąży – między 3. a 8. miesiącem ciąży. To najbezpieczniejszy i najbardziej stabilny okres w zdrowej ciąży, który można wykorzystać na stosowanie tej formy relaksu. Masaż prenatalny ma działanie odprężające i poprawiające krążenie krwi i limfy.

75 min – 220 zł

twarzy

Sculpture Lifting Technique Yakov Gershkovich Autorska metoda Yakova Gershkovich opisywana min we francuskim Vogue, zrewolucjonizowała tradycyjne podejście do piękna w branży, która była kiedyś zdominowana przez techniki inwazyjne. Będąc pionierem w dziedzinie nowoczesnego holistycznego piękna, Metoda Yakova G. udowodniła swoją skuteczność. Zabieg ten zapewnia przedłużony efekt naturalnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu bez skutków ubocznych i ryzyka powikłań. Masaż twarzy napędza wewnętrzne zasoby ciała w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji. Mięśnie rozluźniają się, eliminując skurcze i blokady przywracając twarzy jej naturalny kształt. Metoda łączy w sobie dwie techniki: wyrzeźbiającą zewnętrzną i wewnątrzustną.

masaż (twarz+szyja+dekolt)
60 min – 350 zł
masaż (twarz+szyja+dekolt) +maska algowa
90 min – 400 zł