Oaza spokoju

Oaza spokoju

Pozwól sobie na pełne zanurzenie się w spokoju i poczucie głębokiego relaksu, który obejmuje nie tylko ciało fizyczne, ale także umysł i emocje. Oaza Spokoju to aromaterapeutyczny rytuał, który łączy antystresowy zabieg na ciało.
Podczas zabiegu stosuje się wodę toaletową Anti-Stress, peeling z soli z Morza Martwego całego ciała wraz z głową i stopami wykonywany jest na bazie szlachetnego oleju
o kojących nutach cytrusowych i paczuli. Rytuał szczególnie polecany każdemu, kto na co dzień żyje bardzo aktywnie i mierzy się z dużą ilością stresu.

Zabieg dostępny w trzech wersjach cenowych:

ciało i twarz – 650 zł / 150 min
ciało – 450 zł / 100 min

Alqvimia

Podczas zabiegów korzystamy z wysokiej jakości naturalnych produktów marki Alqvimia – tworzonych z pasją i misją, aby uczynić świat lepszym. Ta wyjątkowa firma wszelkie działania podejmuje z troską o środowisko i zgodnie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Dlatego w jej ofercie znajdują się wyłącznie w 100% naturalne kosmetyki, wolne od zanieczyszczeń, sprzedawane w opakowaniach nadających się do recyklingu, produkowane w Polsce – aby wspierać lokalną gospodarkę i dbać o organiczne procesy uprawy. W efekcie w kosmetykach Alqvimia jest znacznie więcej, niż tylko bogactwo składników odżywczych – to również miłość do kobiet i Matki Ziemi.