Miejskie SPA ukryte w gąszczu starych drzew...

... otoczone ogrodami i domkami przy urokliwej uliczce w centrum miasta. Brzmi jak baśń, ale to miejsce naprawdę istnieje i otwiera się dla Ciebie od wczesnej wiosny aż do jesieni. To letnia odsłona mojego gabinetu SPA, w której możesz zadbać o swoje ciało przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew.

Wolno stojąca wanna, oszklony gabinet ze stanowiskiem do masażu i strefa relaksu… Ogród SPA to azyl, w którym złapiesz oddech, zregenerujesz siły, a Twoje ciało i umysł odpoczną od codziennej gonitwy. Został zaprojektowany tak, aby natura harmonijnie współgrała z przestrzenią skrojoną pod masaże i zabiegi na twarz oraz ciało.

W ogrodzie jest wybudowany drewniano-oszklony gabinet z toaletą. Każdy z naszych gości ma dostęp do całego obiektu. Jest on zamykany i przeznaczony tylko dla korzystającego.
ZABIEGI

Masaż 260 zł
Kąpiel + masaż 380 zł
„Rytuał Radość" 490 zł (Peeling +kąpiel +masaż)

Miejskie SPA ukryte w gąszczu starych drzew...

To oaza z niesamowitą energią, które jest na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy z codziennej gonitwy możesz wykroić godzinę na odprężający zabieg, czy masz ochotę spędzić tutaj dłuższą chwilę, zapraszając mamę czy przyjaciółki… Ogród będzie idealnym miejscem, aby znaleźć idealny rytuał dla siebie.

W ofercie znajdziesz między innymi liczne masaże, ziołowe kąpiele czy zabiegi na twarz, które nakarmią Twoje ciało spokojem i dobrą energią. Psst… tylko uważaj, podobno to miejsce uzależnia…